W związku z epidemią podczas wizyty jesteśmy oboje zobligowani do używania maseczek i rękawiczek. Zaraz po wejściu do gabinetu muszą Państwo umyć ręce i zdezynfekować, i założyć rękawiczki, jeśli macie swoje rękawiczki na sobie to trzeba je zdezynfekować. 
Zaraz po tym poproszę Was do wypełnienia ankiety dotyczącej ewentualnego ryzyka wcześniejszego zachorowania na Covid 19. Ankieta jest dostępna pod adresem: https://kif.info.pl/rekomendacje-do-prowadzenia-fizjoterapii-ambulatoryjnej-i-dziennej-w-stanie-epidemii/

jako załącznik 1  i 2. 


Żeby uczynić współprace moją i Twoją możliwie jak najbardziej udaną chciałem podać kilka zasad i informacji, którymi się kieruję i które chciał bym, żebyś zaakceptowała/zaakceptował:

Wizyta nie może się odbyć bez wypełnienia przez Państwa ZGODY NA ŚWIADCZENIE MEDYCZNE. Dokument można przeczytać pod adresem:
https://kif.info.pl/file/2019/05/Zgoda-pacjenta-na-świadczenia-zdrowotne-udzielane-przez-fizjoterapeutę.pdf

 

 1. Co się będzie działo na sesji fizjoterapeutycznej? 
  Wizyta fizjoterapeutyczna obejmuję wywiad(rozmowę podczas której ustalimy co jest Twoim problemem związanym z Twoim zdrowiem), badanie(testy i pomiary, które pozwolą dowiedzieć się co konkretnie będzie wymagało leczenia, zestaw pytań i testów, które mają za zadanie sprawdzić czy nie jest to problem wykraczający poza kompetencje mojej metody pracy jako fizjoterapeuty. Ostatnim etapem spotkania są techniki lecznicze wykonane rękoma fizjoterapeuty, urządzeniami przeznaczonymi do tego celu, oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia lecznicze.
 2. Umawianie na wizytę.
  Żeby się umówić, możesz zadzwonić, napisać sms’a lub napisać do mnie na facebooku gabinetu. Ustalimy razem termin i podam wszystkie niezbędne szczegóły.
 3. Punktualność i spóźnienia.
  Praca fizjoterapeuty to leczenie mniejszych dolegliwości, jak i bardzo poważnych. Wymaga skupienia i zaangażowania fizjoterapeuty i pacjenta. Długość sesji ma zapewnić odpowiedni czas, żeby Ci odpowiednio pomóc, dlatego ważne, żebyś był w gabinecie punktualnie. Jeśli wiesz, że się spóźnisz daj znać telefonicznie lub sms’em.
 4. Odwołanie wizyty i nieobecność.
  Odwołanie i przekładanie wizyty dzień wcześniej jest jak najbardziej w porządku. W wypadku odwoływania, przekładania wizyty tego samego dnia, przy umawianiu na następne spotkanie weź pod uwagę, że będziemy musieli się rozliczyć również za późno odwołaną wizytę.

KONSULTACJA ONLINE:

1. Rozmowa przez internet, może się odbyć poprzez dowolny komunikator internetowy(Np. skype, messenger)

2. Część rozmowy odbędzie się na żywo(wywiad fizjoterapeutyczny), reszta sesji to wymiana filmów i tekstu na których instruuje pacjenta, jak zrobić najważniejsze testy.

3. Po odebraniu filmu od pacjenta interpretuje wyniki tych testów i wysyłam autoterapię (czyli formy ćwiczeń i zabiegów, którymi będzie mógł pomóc sobie pacjent, lub które zrobi przy pomocy rodziny lub znajomych).

4. Całość wirtualnego spotkania zamyka się w godzinie.
5. Dobrze, żeby byli Państwo przygotowani do nagrania swojego problemu, to bardzo usprawni naszą wspólną pracę.

6. Płatność za sesję to 50zł, na nr konta 79 1050 1504 1000 0090 9928 0076